One thought on “Ptaki (więcej niż u Hitchcocka) – Antofagasta w Chile – zdjęcia.”

  1. witek says:

    Rzeczywiście imponująca ta ilość ptaków. Na fotkach wygląda to bardzo ładnie, ale myślę, że dla mieszkańców tego chilijskiego portu są one niezłym utrapieniem. Chociaż, przez wiele lat mieszkając przy torach kolejowych tak bardzo przyzwyczaiłem się do łoskotu przewalających się składów pociągów, że po przeprowadzce dłuższy czas wręcz źle się czułem przebywając we względnej ciszy. W końcu miasto to wyrosło na bogactwie spływającym z ptaków i ryb. Prawda?

    Ciekawe życie miałeś, Darku. Opowiadaj, dziel się nim, także historiami, które nie mają prawa już się powtórzyć, także o wielkim romantyzmie zawodu, który już i zawodem być przestaje. O świecie, którego czas odchodzi dzieląc oceany na drogi ekspresowe i autostrady. Wreszcie opowiadaj nam o portach, które tętniły życiem niczym gorejące wulkany i was, żyjących często na skraju zatracenia, albo nieposkromionej tęsknoty. Z wielką radością powitam każdy Twój tekst. Tym bardziej, że piszesz niezwykle interesująco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>