PiS, a Amber Gold.

9edb473848_ja_jestem_cwaniakPamiętam swoją reakcję na reklamy Amber Gold. Podobna była na propozycje Grobelnego, czy mieszkaniowe różnych developerów na początku III RP, a także cudowne diety: jak schudnąć 30 kg w 30 dni. Były to oferty dla debili.

Już myślałem, że nic nie przebije głupoty ludzi, którzy z tych ofert skorzystali. Ale byłem w tzw.  mylnym błędzie :)

W prasie, internecie pojawiły się listy otwarte, wypowiedzi ludzi, którzy głosowali na Andrzeja Dudę.

Żalili się, że Prezydent nie spełnia ich oczekiwań i że jest marionetką sterowaną przez prezesa.

I wycofują swoje poparcie i odbierają swój głos oddany w wyborach.

Gdyby chociaż taki list napisał obszczymur, po spożyciu flaszki, na którą udało mu się uzbierać!

Napisał to prawnik (dobry i kompetentny – takiej dokonał samooceny). Nie będę się się nad nim znęcał. Mam tylko nadzieje, że nie trafię na niego, gdy będę potrzebował prawnego reprezentanta.

Choć nie głosowałem na Dudę i PiS, to uznaję wyniki wyborów. Sytuacja jaką mamy i działania większości parlamentarnej jest zgodne z oczekiwaniami i jest realizacją myśli Jarosława Kaczyńskiego.

I jest mi żal ludzi, którzy są rozczarowani, bo liczyli na… no nie wiem na co :) A właściwie spoglądam z politowaniem na ich głupotę. Kolejny dowód na to, że wykształcenie wyższe nie oznacza, że posiadacz takowego naprawdę jest zdolny do myślenia i wyciągania logicznych wniosków.

Polecam ćwiczenie z myślenia i lekturę http://aszdziennik.pl/ :)

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>